STUDIO BLOND – NOVÉ MELÍROVACÍ TECHNIKY

STUDIO BLOND – NOVÉ MELÍROVACÍ TECHNIKY

1. 6. 2015

L´Oréal Professionnel uvedl v květnu 2015 novou kompletní řadu zesvětlujících produktů vytvořenou ve spolupráci s kadeřníky – Blond studio. S ním přichází i tři nové melírovací techniky – contouring, babylights asunkissed.

CONTOURING
Contouring je nová technika melírovaní inspirovaná speciální aplikací make-upu. Pomocí hry světla a stínu rozjasňuje a opticky prodlužuje tvář a rozzáří vlasy. Jedná se o modelování tváře díky zvýrazňování nebo ztmavování vybraných pramenů různými odstíny. Technika je vhodná jak pro přirozené, tak i pro barvené vlasy.
CONTOURING make-up techniky získaly svou popularitu na internetu nejen díky celebritě Kim Kardashian, která si je zamilovala, ale také díky mnoha postupovým videím pocházejícím z dílen beauty bloggerek i profesionálních make-up artistů. Vlasovému CONTOURINGU propadly celebrity Miranda Kerr, Kate Beckinsale nebo Lilly Aldridge. A teď můžete i vy!

SUNKISSED
Jde o velice lehký, přirozený efekt ve vlasech jako políbených sluncem. Tento look, který byl poprvé spatřen na módních přehlídkách v roce 2005, je vhodný pro všechny romantické duše, které chtějí experimentovat jen velmi zlehka a mají přirozené dlouhé či polodlouhé vlasy.

BABYLIGHTS
Babylights je velice delikátní zesvětlovací technika, jejímž výsledkem jsou velmi jemné barevné odlesky připomínající dětské vlásky. Tato technika je vhodná pro ty z vás, které rády sledují módní trendy, a mají přirozené nebo barvené vlasy.

Naše kadeřnice absolvovaly speciální školení a jsou těmi správnými odborníky, kteří vám dokáží poradit, která zesvětlovací technika je pro vás ta nejvhodnější.

OMEGA kadeřnický salón
pondělí-pátek: 7:00-21:00, víkend na objednání
telefon: 585 205 709

Další fotografie

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709