PŘIVÍTEJTE SLUNÍČKO S VHODNOU VLASOVOU PÉČÍ

PŘIVÍTEJTE SLUNÍČKO S VHODNOU VLASOVOU PÉČÍ

13. 5. 2015

Léto se blíží a s ním krásné slunečné počasí, přivítejte jej vhodnou péčí pro vaše vlasy.

Vybírat můžete ze slunečních řad od Kérastase Paris i L´Oréal Professinnel v našem salónu.

SLUNEČNÍ ŘADA SOLEIL OD KÉRASTASE PARIS

Šampon Kérastase Soleil Bain Aprés-Soleil je vhodný pro poddajné, jemné a světlé vlasy, které byly vystaveny slunečnímu záření. Tento jedinečný šampon zajišťuje regeneraci vlasů a jejich vzdušnost i po kontaktu se slanou nebo chlorovanou vodou. Výjimečná technologie pro ochranu vlasů zajistí vašim vlasům po slunění ošetření, regeneraci, lehkost, vzdušnost a přirozený lesk.

Regenerační péče Soleil Lait Richesse – péče pro okamžitou hebkost a lesk vlasů vystavených slunci. Vlasy zůstavájí lehké, pružné a lesklé. Lait Richesse pomáhá obnovit vitalitu vlasů po pobytu na slunci, u moře a chlorované vody.

Krém Aqua Seal - Ochranný fluid-krém pro velmi zcitlivělé vlasy vystavené slunci. Má voděodolný efekt, který uzamkne vodu uvnitř vlasu a dlouhodobě ho hydratuje. Vlasy jsou chráněné, uhlazené a lesklé. Aqua-Seal spojuje výhody krémové a olejové textury.

SLUNEČNÍ ŘADA SOLAR SUBLIME OD L´ORÉAL PROFESSIONNEL

Regenerační a ochranný šampón pro vlasy vystavené slunci. Jemným způsobem z vlasů odstraňuje nečistoty (písek, sůl, chlór). Vlasům navrací pružnost, umožňuje jejich snadnou úpravu. Vlasy jsou jemné a lehké, trvanlivost lesku je prodloužena.

Vyživující regenerační maska pro vlasy vystavené slunci. Znovu obnovuje a vyživuje vlasy vystavené slunci, mořské vodě, nebo chloru z bazénů. Navrací vlasu jeho pružnost a jemnost. Uhlazuje povrch vlasu a usnadňuje jeho rozčesávání. Obnovuje jeho pružnost a lesk.

K nákupu dostanete krásné dárky – stylovou plážovou tašku a transparentní ochranný sprej. Vlasy se snadno rozčesávají, navrací vlasům pružnost, lehkost a přirozený lesk. Okolo vlasového vlákna vytváří jemný ochranný film.

Další fotografie

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709