LUXUSNÍ VÁNOCE S KÉRASTASE

LUXUSNÍ VÁNOCE S KÉRASTASE

2. 11. 2011

Přichází doba Vánoc plná splněných přání, pohody a také dárků. Kérastase Paris chce, aby každý mohl zažít letošní Vánoce plné luxusu. Proto si dovolila připravit atraktivní vánoční balíčky. Nejenže upoutají dech beroucím balením, ale potěší hlavně přípravky, které dovolují ženám dopřát si výjimečnou péči na míru potřeb svých vlasů. A nejen ženy budou letos rozmazlovány, dostane se i na muže. Kérastase Paris připravila nově pánský vánoční balíček navržený exkluzivně pro muže.

NUTRITHERMIQUE pro hloubkovou intenzivní výživu suchých a zcitlivělých vlasů.
Balíček obsahuje šamponovou lázeň Bain Nutrithermique, intenzivní péči Masque Nutrithermique a jako dárek kartáč na vlasy Tangle Teezer.
VOLUMACTIVE pro sílu a objem jemných a choulostivých vlasů.
Balíček Volumactive obsahuje šamponovou lázeň Bain Volumactive, intenzivní péči Soin Volumactive a jako dárek kartáč na vlasy Tangle Teezer.
FORCE pro sílu a pevnost vlasů s oslabenou vnitřní strukturou.
Balíček Force obsahuje šamponovou lázeň Bain de Force, intenzivní péči Ciment Anti-Usure a jako dárek kartáč na vlasy Tangle Teezer.
CHROMA RICHE pro hebkost a zrcadlový lesk barvených a melírovaných vlasů.
Balíček Chroma Riche obsahuje šamponovou lázeň Bain Chroma Riche, intenzivní péči Soin Chroma Riche a jako dárek kartáč na vlasy Tangle Teezer.
AGE PREMIUM pro zpevnění křehké struktury zralých vlasů.
Balíček obsahuje šamponovou lázeň Bain Substantif, intenzivní péči Masque Substantif a jako dárek kartáč na vlasy Tangle Teezer.
CAPITAL FORCE DENSIFIANT pro zachování hustoty vlasů a boj se slábnutím vlasového vlákna.
Pánský balíček obsahuje šamponovou lázeň Bain Capital Force Densifiant, finální péči Soin Capital Force a jako dárek posilující stylingovou pastu Pâte Capil Force.

EXKLUZIVNÍ DÁRKY - kartáč na vlasy Tangle Teezer a Pâte Capital Force

Ve vánočních balíčcích Kérastase je letos opět připraven krásný dárek. Je jím kartáč na vlasy Tangle Teezer vyvinutý profesionálním kadeřníkem pro snadné a bezbolestné rozčesávání i zacuchaných vlasů. Dokáže rychle rozčesat vlhké i suché vlasy tak, že nedochází k lámání, třepení a poškozování vlasů. Jako stylingová pomůcka pomůže vyhladit povrch vlasů, a tím jim dodává větší lesk.

V pánském balíčku je jako dárek připravena posilující stylingová pasta Pâte Capital Force. Tato jemná, definující, posilující pasta plně respektuje potřeby mužského vlasového vlákna. Dodává střední fixaci a nezatěžuje ani jemné vlasy. Tento přípravek je poprvé exkluzivně pouze ve vánočních balíčcích a v salonech Kérastase bude k dispozici začátkem roku 2012.

I mnohem víc na vás čeká v kadeřnickém salónu v Olomouci - v OMEGA centru sportu a zdraví, Legionářská 19.
Objednávky na telefonu: 585 205 709

Další fotografie

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709