LONDON ADDIXION - TOTO LÉTO SE CELÉ TOČÍ KOLEM LONDÝNA

LONDON ADDIXION - TOTO LÉTO SE CELÉ TOČÍ KOLEM LONDÝNA

2. 8. 2012

3 novinky ve stylingu od L´Oréal Professinnel v "Londýnském looku" za atraktivní cenu 249 Kč. Vytvořte si svůj vlastní londýnský styl.

Design od Isabel Eeles oslavuje typické ikony Londýna a tím dodává obalům kreativní "Londýnský look", který zároveň prezentuje i výsledný efekt použití jednotlivých produktů.

"Vzala jsem nejznámější a nejunikátnější symboly Londýna, snoubila je s módními elementgy a vytvořilatím stylové módní "London Addicted" modely." Isabel Eeles, designérka a ilustrátorka

Sprax Delight - vosk ve spreji pro extra lesklý účes, fixace 4
Sprax delight působí jako definující vosk i jako sprej a tím dodává účesu výraznou a zároveň přirozenou fixaci. Neobvyklý mix umožňuje použití jak pro delší, tak i krátké vlasy, kterým lehce dodá texturu. Saténové zakončení pro jakýkoliv kreativní styling.

Bubbles Souffle - pro objem bez zatížení, fixace 3
Vzdušná, poddajná a lehká textura dodá objem kterémukoli typu vlasů, při vytváření jakéhokoli stylingu účesu. přirozený lesk zvýrazňuje barvu pro rozzářený a energií nabitý účes.

Bouncy Wax - krémový vosk pro tvarování účesu, fixace 4
odlehčená textura pro silnější fixaci. Bez lepivých zbytků a zároveň snadno rozpustný ve vodě. Umožňuje i několik stylingů v jediném dnu. Po zředění, může být použit pro styling delších vlasů.

Kadeřnictví OMEGA kadeřnický salón, Legionářská 19, 779 00 Olomouc
Salon expert L´Oréal Profesionnel, Salon Kérastase Paris

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709