KÉRASTASE CRISTALLISTE - OSLŇUJÍCÍ JAKO KŘIŠŤÁL, LEHKÉ JAKO VÁNEK

KÉRASTASE CRISTALLISTE - OSLŇUJÍCÍ JAKO KŘIŠŤÁL, LEHKÉ JAKO VÁNEK

4. 7. 2012

První vlasová péče, kdy se světlo zhmotňuje a stává skutečností. Vlasy jsou křišťálově zářivé, jemné jako hedvábí a bez zatížení. Toto je tajemství krásných dlouhých zářivě mladistvých vlasů. Vyzkoušejte šampónovou lázeň, intenzivní i finální péči.

Kérastase vyřešil paradox dlouhých vlasů: nerovnováhu mezi mastnými kořínky a citlivými suššími délkami vlasů. Díky inovativní technologii zanechávají přípravky Kérastase Cristalliste vlasy zářící v celé své kráse a proměňují je v beztížný materiál od kořínků ke konečkům. Zářivé a pružné vlasy budou hrát světlem. Získají nový, hluboký a intenzivní lesk.

Bain Cristalliste - šampónová lázeň - vytvořeno pro dlouhodobý pocit přirozených zářivých vlasů. Díky složení obohacenému o rostlinné výtažky jsou vlasy zbaveny matu, osvobozeny od nečistot a plné lesku.

Lait Cristalliste - intenzivní péče - křišťálová ultra lehká intenzivní péče pro dlouhodobou výživu délek vlasů se s klonem k vysušování. Obohacuje vlasy o přirozený lesk. Vlasy jsou hebké a snadno se rozčesávají. Oplachující péče.

Lumiére liquide - finální péče - křišťálově zářivá ultra lehká finální péče pro lesk, přirozenost a výživu vlasů. Vlasy jsou intenzivně lesklé a hebké bez zbytečného zatížení. Bezoplachová péče.

OMEGA kadeřnický salón, Legionářská 19, 779 00 Olomouc, tel: 585 205 709

Další fotografie

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709