ELIXIR ULTIME - hvězdný přípravek Kérastase Paris

ELIXIR ULTIME - hvězdný přípravek Kérastase Paris

11. 7. 2011

Po staletí se vzácné oleje používaly jako nezbytná součást zkrášlujících procedur po celém světě. Pro svoji schopnost hýčkání a okamžité proměny zároveň, získaly oleje výsostné postavení v oblasti zdraví a krásy. Mnoho žen si vychutnávalo zkrášlující účinky olejů nejen na svojí kůži, ale i ve svých vlasech.

Kérastase, jako inovátor vlasové péče, se stala průkopníkem technologie založené na olejích, a to s uvedením řady Oléo-Relax, která byla vytvořena speciálně k uhlazení, výživě a kontrole jemných, suchých a nepoddajných vlasů. Vycházejíce z této tradice, zkušenosti a expertízy, Kérastase nyní představuje ELIXIR ULTIME – první všestrannou zušlechťující péči obohacenou o komplex čtyř vzácných olejů.

Jaké blahodárné účinky přináší vzácné oleje vlasům?
Oleje mají anti-oxidační vlastnosti a přispívají k výživě a ochraně vlasů, dodávají jim oslnivý lesk, pružnost a kontrolu. Součástí olejů jsou i mastné kyseliny (vitamín F, Omega 3 a 6), které jsou nezbytné pro hebkost a poddajnost vlasů.

ELIXIR ULTIME dodává vlasů potřebnou výživu, ochranu, oslnivý lesk a hedvábnou lehkost.

Technologie Oléo-Complexe
ELIXIR ULTIME představuje alchymii čtyř nejvzácnějších olejů pro okamžitou proměnu vlasů. Tyto mocné oleje se spojily v jedinečnou technologii Oléo-Complexe:

Olej z pracaxi
Pochází z oblasti Amazonie a je známý pro své blahodárné účinky na pleť. Tento olej podporuje buněčnou obnovu, což dodává vlasům sílu a odolnost, a obsahuje zvláčňující a aktivní anti-oxidační složky, které přinášejí vlasům lesk, výživu a kondici.

Olej z arganu
Jeden z nejvzácnějších olejů na světě pochází z Maroka. Je ceněn zejména pro své regenerační a obnovující schopnosti. Pomáhá obnovit vitalitu a sílu vlasů a přináší potřebnou ochranu.

Olej z kukuřičných klíčků
Představuje tradici oleje u Kérastase. Olej z kukuřičných klíčků byl hvězdnou ingrediencí ve vůbec první masce od Kérastase, v Masque Maïs. Obohacen o vitamin A, E a Omega 6, tento olej nabízí vlasům nadstandardní zvláčňující a aktivní anti-oxidační složky pro výživu, poddajnost a ochranu vlasů.

Olej z kamélie
Získáván z květů kamélie ze střední a východní Asie, ztělesňuje nejluxusnější a nejvoňavější olej ze všech. Olej z kamélie je zdrojem vitaminu F a mastných kyselin Omega 3 & 6, jež pomáhají uhladit vlasové vlákno a dodávají mu oslnivý lesk a pružnost.

Skutečně flexibilní a všestranný přípravek ELIXIR ULTIME se přizpůsobí vlasovým potřebám každé ženy. Jedna jediná kapka ELIXIR ULTIME promění každé vlasové vlákno ve vzdušné, lehké hedvábí. Pečlivý výběr vzácných olejů umožňuje požitek z tohoto hvězdného přípravku opravdu každé ženě – Kérastase poprvé ve své historii představuje přípravek, který si jako součást své vlasové péče může dopřát úplně každá žena.

1. Dokonalá čistota:
Vyzkoušejte jako přípravu před mytím šamponovou lázní a naneste tři kapky ELIXIR ULTIME do suchých vlasů a vlasové pokožky, poté umyjte vlasy šamponovou lázní. Pomáhá odstranit nečistoty a dodává hloubkovou výživu. Vlasy jsou hebké, lesklé a nezatížené. Vhodné pro jemné i silné vlasy.

2. Intenzivní péče:
Použijte jako neoplachující intenzivní péči v době, kdy vlasy potřebují více výživy. Aplikujte dvě kapky ELIXIR ULTIME rovnoměrně na střední délky a konečky ručníkem vysušených vlasů a upravte vlasy jako obvykle.

3. Pro snadné foukání:
Pokud aplikujete dvě kapky ELIXIR ULTIME do délek a konečků vlasů před foukáním, tato hvězdná péče vlasy vyživí a usnadní jejich úpravu. Prožijte okamžitou proměnu vlasů a zjednodušte si zkrášlující rituál péče o Vaše vlasy.

4. Finální péče:
Pouhá kapka pomůže zdokonalit poslední detaily Vašeho účesu a zkrotit nepoddajné vlasy. Zahalte se do oslnivého lesku a sjednoťte vlasové vlákno po celé jeho délce.

5. Během dne:
Vynikající pro nepoddajné nebo suché vlasy, které potřebují dodatečnou kontrolu a výživu v průběhu dne. Stačí jedna kapka a Vaše vlasy budou upravené přesně podle Vašich představ.

VÝSLEDKY:
• Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí
• Vlasy jsou lehké jako hedvábí a nezatížené
• Vlasy jsou luxusně jemné, hebké a oslnivě lesklé

S ELIXIR ULTIME se každý den stává jedinečným zážitkem z vlasové péče.

Jako samostatný přípravek v řadě, ELIXIR ULTIME je ideální k doplnění stávajících programů vlasové péče Kérastase.

I mnohem víc na vás čeká v kadeřnickém salónu v Olomouci - v OMEGA centru sportu a zdraví, Legionářská 19.
Objednávky na telefonu: 585 205 709

Další fotografie

Archiv akcí a novinek »

PO - ČT 7:00 - 21:00
7:00 - 20:00
SO dle objednávek
NE zavřeno
OMEGA centrum sportu a zdraví – 1. patro
Legionářská 19, 779 00 Olomouc
  • objednávky na telefonu
  • 585 205 709